Ο ΑΟΑΝ έφυγε με «6αρα» από τον Πειραιά!

DROP 2 DROP 2
DROP Palermo TECH HUB
Europlan

Ο ΑΟΑΝ φεύγει από τον Πειραιά με τρεις βαθμούς! Κατάφερε να πάρει το διπλό επικρατώντας τον Ατρόμητο Πειραιώς με 0-6, για την 29η αγωνιστική του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Ο ΑΟΑΝ κατάφερε να ανοίξει νωρίς το σκορ, με τον Φουκαράκη να σκοράρει στο 20′ μέσα από την περιοχή, ενώ τέσσερα λεπτά αργότερα από γύρισμα του Δολαψάκη ο Κατσικοκέρης από κοντά διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του ΑΟΑΝ με το 0-2 να είναι το σκορ για το πρώτο ημίχρονο.

NOVA

Στο δεύτερο ημίχρονο ο ΑΟΑΝ «κλείδωσε» την νίκη στο 52′ με τον Κατσικοκέρη να σκοράρει ξανά και να κάνει το 0-3. Στο 60′ το 0-4 με τον Φουκαράκη, στο 81′ ο Νοκάϊ κάνει το 0-5 και ο Αποστολόπουλος το 0-6 στο 84′.

Ατρόμητος Πειραιά: Bάτσιος, Λέλος, Ρηγόπουλος, Ρούστα (54΄Μούκα), Ατσαβές, Κωτσερίδης, Σταθακόπουλος, Ζορμπάς (72΄Μπατζώρος), Τσάκας, Μπιλικίδης, Σανσαρόγλου.

Mechanical Solutions

ΑΟΑΝ: Γιαγκιόζης, Χριστογιάννης, Μουστάκης, Τσανάι, Δολαψάκης, Φουκαράκης, Καμαρά (67΄Ράτζα), Σένκα (46 λ.τ Μαρινάκης), Αποστολόπουλος, Νοκάι, Κατσικοκέρης.

- Ακολουθήστε το cna.gr στο Google News για όλες τις τελευταίες εξελίξεις.