![](/wp-content/uploads/2024/04/episkopi-aoan.jpeg)
Ο ΑΟΑΝ φεύγει από το Ρέθυμνο με τρεις βαθμούς! Κατάφερε να πάρει το διπλό επικρατώντας την Επισκοπή Ρεθύμνο με 1-3, για την 30η αγωνιστική του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Στο 24′ ο Φουκαράκης άνοιξε το σκορ και στο τελευταίο λεπτό του πρώτου μέρους ο Χριστογιάννης διαμόρφωσε το 0-2.
Στο 47′ ο Οργκίτο στην συνέχεια μείωσε σε 1-2 για την Επισκοπή και δύο λεπτά αργότερα ο Κάσα Καμαρά αποβλήθηκε. Έπειτα, ο Πήλιος στην πρώτη του επαφή με την μπάλα και τρία λεπτά μετά την είσοδο του στο παιχνίδι αποβλήθηκε και εκείνος.
Επισκοπή: Ψαρράς, Κεφαλάς, Οργκίτο, Πάτας, Συμεωνίδης, Χάιδος, Λέκα, Μεργέμογλου (84′ Ζαχαράκης), Γεωργιακάκης, Μπάρο, Σούλ (46′ Κουκούλης)
ΑΟΑΝ: Γιαγκιόζης, Δολαψάκης, Μουστάκης, Τσανάι, Χριστογιάννης, Αποστολόπουλος (54′ Αράνχα), Καμαρά, Σένκα (77′ Πλουσής), Φουκαράκης, Κατσικοκέρης, Νοκάι (70′ Πήλιος)
- Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Κρήτη, την Ελλάδα και όλο τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, με εγκυρότητα και αξιοπιστία, στο cna.gr
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Facebook
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Twitter
- Ακολουθήστε το cna.gr στο YouTube
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Instagram
![Οροι ανάγνωσης](/wp-content/uploads/2021/03/cna-oroi.jpg)
![Yiannis Jewellery](/wp-content/uploads/2021/01/yiannis-jewellery-adv-2021.gif)