Macrame-Voulisma
Karnagians ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ Ποτηράκι

BOX Cafe

ΔΕΤΟΡΑΚΗΣ
SPORTS

Κύπελλο Ελλάδας: Με την Επισκοπή κληρώθηκε ο ΑΟΑΝ

GMG

SKALA

LE DELICE ΣΕΡΓΙΑΝΙ Kosa

Με τον Άγιο Νικόλαο (ΑΟΑΝ) θα αγωνιστεί η Επισκοπή την ερχόμενη Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου στην πρωτεύουσα του νομού Λασιθίου για τις ανάγκες του κυπέλλου Ελλάδας.

Αυτό προέκυψε μέσα από την κλήρωση που έγινε πριν από λίγο (20/9) στα γραφεία της ΕΠΟ και αφορούσε την 3η και την 4η φάση του θεσμού.

GRUPPO ΧΡΥΣΟΣ

IN AND OUT

DROP Cafe Palermo TECH HUB

Στην κλήρωση που έλαβαν μέρος κανονικά οι προκριθείσες ομάδες από Α’ τοπικό και Γ’ Εθνική αλλά κι αυτές της SL2, δεν συμμετείχε η Ξάνθη που παραιτήθηκε, ενώ μπήκε κανονικά στην κληρωτίδα ο Εργοτέλης.
Εφόσον η ρεθεμνιώτικη ομάδα προκριθεί, θα κληθεί να αντιμετωπίσει στην επόμενη φάση (4η) έναν εκ του ζευγαριού Ηρακλή – Νίκης Βόλου.

Τα ζευγάρια της 3ης φάσης (28/9):

Mechanical Solutions

Τεντοτεχνική

Τηλυκράτης-ΟΦ Ιεράπετρας
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Πανθρακικός/ΠΟ Αλεξανδρούπολης
Βέροια-Χανιά
Ηρακλής-Νίκη Βόλου
Μακεδονικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Άρης Βούλας/Νέα Αρτάκη-ΑΕΛ
Αστέρας Σταυρού/Βατανιακός-Αλμωπός Αριδαίας
Βύρων Καβάλας/ΠΟ Φήκης-Παναχαϊκή
Καλαμάτα-Προοδευτική
Απόλλων Σμύρνης-Κηφισιά
Διαγόρας-Απόλλων Πόντου
Αιγάλεω-Πανσερραϊκός
Άγιος Νικόλαος-Επισκοπή
Αλμυρός/Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕΠ Κοζάνης/ΠΟ Ελλασόνας
Ηλιούπολη/Ερμής Μελιγούς-Καλλιθέα
Ιωνικός Ιωνίας-ΑΕΡ Αφάντου/Διαγόρας Βραχνέικων
Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης

Άνευ αγώνα πέρασαν στην 4η φάση:

Zuper Service

ΠΑΟ Βάρδας/Πανελευσινιακός
Αστέρας Πετριτή/Απόλλων Παραλιμνίου
Θεσπρωτός

Τα ζευγάρια της 4ης φάσης (5/10)

Τηλυκράτης/ΟΦ Ιεράπετρας-Απόλλων Σμύρνης/Κηφισιά
Θεσπρωτός-Βέροια/Χανιά
Μακεδονικός/Αναγέννηση Καρδίτσας-Διαγόρας/Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας/Εργοτέλης-Ηλιούπολη/Ερμής Μελιγούς/Καλλιθέα
Ηρακλής/Νίκη Βόλου-Άγιος Νικόλαος/Επισκοπή
Αλμυρός-Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕΠ Κοζάνης-ΠΟ Ελλασόνας

Άνευ αγώνα θα περάσουν στην 5η φάση οι νικητές στα παρακάτω ζευγάρια:

Βύρων Καβάλας-ΠΟ Φήκης/Παναχαϊκή
Άρης Βούλας/Νέα Αρτάκη-ΑΕΛ
Αιγάλεω-Πανσερραϊκός
Ιωνικός Ιωνίας/ΑΕΡ Αφάντου-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Πανελευσινιακός
Καλαμάτα-Προοδευτική
Αστέρας Πετριτή/Απόλλων Παραλιμνίου
Αστήρ Σταυρού-Βατανιακός/Αλμωπός Αριδαίας


- Ακολουθήστε το cna.gr στο Google News για όλες τις τελευταίες εξελίξεις.
- Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Κρήτη, την Ελλάδα και όλο τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, με εγκυρότητα και αξιοπιστία, στο cna.gr
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Facebook
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Twitter
- Ακολουθήστε το cna.gr στο YouTube
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Instagram


Οροι ανάγνωσης

Yiannis Jewellery

Σχετικά άρθρα

Back to top button