![](/wp-content/uploads/2023/12/09122023.jpeg)
Στα πλαίσια των εθιμοτυπικών συναντήσεων της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών – Τοπικής Διοίκησης Νομού Λασιθίου, πραγματοποιήθηκε συνάντηση του προέδρου της ΤΔ Λασιθίου κύριο Φραγκάκη Κωνσταντίνου με τον Αντιπεριφερειάρχη κύριο Γιάννη Ανδρουλάκη.
Κατά την διάρκεια της συνάντησης ο πρόεδρος της τοπικής διοίκησης Λασιθίου είχε την ευκαιρία να ενημερώσει τον κύριο Αντιπεριφερειάρχη για τις δράσεις της τοπικής Διοίκησης, καθώς και να συζητήσει για κοινές δράσεις στο μέλλον.
Ο Κύριος Ανδρουλάκης ο οποίος και ήταν ενήμερος για το έργο της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών Λασιθίου, τόνισε ότι η Αντιπεριφέρεια Λασιθίου θα είναι αρωγός σε κάθε μας δράση.
‘Servo per amikeco’
‘Υπηρετώ δια της φιλίας’
Για την Τ.Δ. Λασιθίου
Ο Πρόεδρος Ο Γενικός Γραμματέας
Κωνσταντίνος Φραγκάκης Ιωάννης Καζαμίας
- Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Κρήτη, την Ελλάδα και όλο τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, με εγκυρότητα και αξιοπιστία, στο cna.gr
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Facebook
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Twitter
- Ακολουθήστε το cna.gr στο YouTube
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Instagram
![Οροι ανάγνωσης](/wp-content/uploads/2021/03/cna-oroi.jpg)
![Yiannis Jewellery](/wp-content/uploads/2021/01/yiannis-jewellery-adv-2021.gif)