![](/wp-content/uploads/2024/02/15022024-3.jpeg)
Οι δράσεις που αναλήφθηκαν την προηγούμενη δημοτική περίοδο στο τομέα της Α/θμιας Υγείας, συζητήθηκαν κατά την συνάντηση που είχαν ο Δήμαρχος Αγίου Νικολάου κ. Μανώλης Μενεγάκης, ο Εντεταλμένος Σύμβουλος σε θέματα πρόληψης, οργάνωσης και υποστήριξης της Πρωτοβάθμιας Υγείας κ. Γιάννης Ρουκουνάκης, ο Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Μέριμνας & Στήριξης ΑΜΕΑ κ. Αντώνης Μαυρής, η τέως Αντιδήμαρχος Δημόσιας Υγείας κ. Ευαγγελία Φανουράκη και η προϊσταμένη του Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας & Παιδείας κ. Λέτα Τσάκωνα.
Στην συνάντηση καταγράφηκε η πρόθεση της δημοτικής αρχής ν’αναπτύξει δομές και δράσεις στο πλαίσιο των δυνατοτήτων που διαθέτει, στον τομέα της Α/θμιας δημόσιας υγείας.
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Google News για όλες τις τελευταίες εξελίξεις.
- Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Κρήτη, την Ελλάδα και όλο τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, με εγκυρότητα και αξιοπιστία, στο cna.gr
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Facebook
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Twitter
- Ακολουθήστε το cna.gr στο YouTube
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Instagram
- Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Κρήτη, την Ελλάδα και όλο τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, με εγκυρότητα και αξιοπιστία, στο cna.gr
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Facebook
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Twitter
- Ακολουθήστε το cna.gr στο YouTube
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Instagram
![Οροι ανάγνωσης](/wp-content/uploads/2021/03/cna-oroi.jpg)
![Yiannis Jewellery](/wp-content/uploads/2021/01/yiannis-jewellery-adv-2021.gif)