![](/wp-content/uploads/2023/09/15092023-3.jpg)
Το διοικητικό συμβούλιο του Λυκείου των Ελληνίδων Ηρακλείου με επικεφαλής την Πρόεδρο Μαρία Κασωτάκη επισκέφθηκε σήμερα τον Περιφερειάρχη Κρήτης Σταύρο Αρναουτάκη.
Η Πρόεδρος και τα μέλη της διοίκησης ευχαρίστησαν τον Σταύρο Αρναουτάκη για την προσφορά του σ’ ένα ιστορικό σωματείο με μεγάλη προσφορά στον πολιτισμό του τόπου μας , τόσο στην οργάνωση και υποστήριξη σημαντικών εκδηλώσεων που πραγματοποιεί, όσο και για την ανακατασκευή των νέων εγκαταστάσεων του Λυκείου των Ελληνίδων στην οδό Δικταίου Άνδρου.
Από την πλευρά του ο Περιφερειάρχης ευχαρίστησε τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου του Λυκείου των Ελληνίδων για την επίσκεψη, εξαίροντας το έργο τους για τη διάσωση και διαιώνιση των παραδόσεων και του πολιτισμού της Κρήτης.
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Google News για όλες τις τελευταίες εξελίξεις.
- Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Κρήτη, την Ελλάδα και όλο τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, με εγκυρότητα και αξιοπιστία, στο cna.gr
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Facebook
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Twitter
- Ακολουθήστε το cna.gr στο YouTube
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Instagram
- Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Κρήτη, την Ελλάδα και όλο τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, με εγκυρότητα και αξιοπιστία, στο cna.gr
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Facebook
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Twitter
- Ακολουθήστε το cna.gr στο YouTube
- Ακολουθήστε το cna.gr στο Instagram
![Οροι ανάγνωσης](/wp-content/uploads/2021/03/cna-oroi.jpg)
![Yiannis Jewellery](/wp-content/uploads/2021/01/yiannis-jewellery-adv-2021.gif)