ΣΠΟΡ

Super League: Ολο το πρόγραμμα του Α΄ γύρου

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος της περιόδου 2017/2018 έχει ως εξής:   

1η αγωνιστική

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης
Ξάνθη – Λαμία
Πλατανιάς – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – Πανιώνιος

2η αγωνιστική



Πλατανιάς – Ξάνθη
Λαμία – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός
ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Κέρκυρα
Πανιώνιος – Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός – Ατρόμητος

3η αγωνιστική:

Ξάνθη – Ολυμπιακός
Λεβαδειακός – Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Κέρκυρα – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάνννινα
Πανιώνιος – Παναιτωλικός

4η αγωνιστική

Λεβαδειακός – Ξάνθη
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος

5η αγωνιστική

Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα – Λεβαδειακός
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης – Πλατανιάς
Ατρόμητος – Λαμία
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική

Κέρκυρα – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Πλατανιάς – Παναιτωλικός
Λαμία – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ

7η αγωνιστική

Ξάνθη – ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης – Κέρκυρα
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς
ΠΑΟΚ – Λαμία
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

8η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Κέρκυρα – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Πλατανιάς – ΑΕΛ
Λαμία – Παναθηναϊκός

9η αγωνιστική

Ξάνθη – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος – ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

10η αγωνιστική

Παναιτωλικός – Ξάνθη
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός – Λαμία
Ολυμπιακός – Πλατανιάς

11η αγωνιστική

Ξάνθη – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Λαμία – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός

12η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
ΑΕΚ – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός

13η αγωνιστική

Ξάνθη – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Λαμία – Παναιτωλικός
Πλατανιάς – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα

14η αγωνιστική

ΑΕΛ – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Πανιώνιος – Πλατανιάς
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Κέρκυρα

15η αγωνιστική

Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Λαμία – ΑΕΛ
Πλατανιάς – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Κέρκυρα – Ατρόμητος
ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close
Close