ΕΚΛΟΓΕΣ 2014

Οι υποψήφιοι των συνδυασμών του Δήμου Αγίου Νικολάου όπως ανακηρύχτηκαν από το Πρωτοδικείο Λασιθίου

Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λασιθίου συνεδρίασε δημόσια στη Νεάπολη την 3 Μαΐου 2014 για να προβεί στην ανακήρυξη των υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Συμβούλων των Δημοτικών Κοινοτήτων και Συμβούλων και εκπροσώπων των Τοπιών Κοινοτήτων του ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ των εκλογών για την ανάδειξη Δημοτικών Αρχών της 18ης Μάιου 2014.

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους παρακάτω Συνδυασμούς των υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, των συμβούλων των δημοτικών και κοινοτικών κοινοτήτων και των εκπροσώπων των τοπικών κοινοτήτων του ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ για τις Δημοτικές Εκλογές της 18ης Μαΐου 2014:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
«ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ»
Υποψήφιος Δήμαρχος Κουνενάκης Δημήτριος του Ιωάννη

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου
1)Ανδριώτης Ιωάννης του Βασιλείου
2)Αρακαδάκης Γεώργιος του Ανδρέα
3)Ατσαλάκης Στερεός του Μιχαήλ
4)Αφορδακός Νικόλαος του Κωνσταντίνου
5)Βιδάλης Ευστάθιος του Δημητρίου
6)Γαλανάκης Γεώργιος του Αλεξάνδρου
7)Γενειατάκης Γεώργιος του Νικολάου
8)Γουλιαρμής Παύλος του Σπυρίδωνος
9)Καφετζάκη-Αλέξη Μαρία του Δημητρίου
10)Κερούλης Μιχαήλ του Γεωργίου
11)Κοϊνάς Γεώργιος του Εμμανουήλ
12)Κουτάντος Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
13)Κούτρας Πασχάλης του Τριαντάφυλλου
14)Κωνσταντόπουλος Αλέξανδρος του Παναγιώτη
15)Μαλλιαρόζη-Γεροντή Καλλιόπη του Γεωργίου
16)Μαμάκη Ιωάννα του Γεωργίου
17)Μπετούρα Μαρία του Ιωάννη
18)Μπουτσάκης Μιχαήλ του Ιωάννη
19)Μπρόκου Μαρία του Μιχαήλ
20)Ντενέκ Λαέρτ του Δημήτρη
21)Ξένος Γεώργιος του Εμμανουήλ
22)Πάγκαλος Νικόλαος του Εμμανουήλ
23)Πελεκανάκης Γεώργιος του Ελπιδοφόρου
24)Σγουρός Μιχαήλ του Γεωργίου
25)Σταυρακάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
26)Ταβλάς Γεώργιος του Εμμανουήλ
27)Τέγου-Βουκυκλάρη Σουζάνα του Θεοδώρου
28)Χριστουλάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου

1)Λασιθιωτάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
2)Μανδελένης Ιωάννης του Ζαχαρία
3)Ροβίθης Χρήστος του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Νεαπόλεως
1)Καστελλιανάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
2)Καφφετζάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
3)Κοφινάκης Νικόλαος του Ηλία
4)Κωστάκη – Φούσκη Μαρία του Εμμανουήλ
5)Μενεγάκη Ειρήνη του Μιχαήλ
6)Πολυχρονάκη Γεωργία του Θεόδουλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

1)Κερούλη Ελένη του Ιωάννη
2)Κουτουλάκη Χαρίκλεια του Μιχαήλ
3)Μακριδάκης Ιωσήφ του Ιωάννη
4)Μπροκαλάκης Ιωάννης του Γρηγορίου
5)Νερατζούλης Γεώργιος του Νικολάου
6)Πετράκης Αντώνιος του Νικολάου
7)Σφακιανάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
8)Ταμιωλάκης Αντώνιος του Ευσταθίου
9)Χλωμός Γεώργιος του Στυλιανού

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

1)Ζαφειράκη Μαρία του Γεωργίου
2)Λουκάκης Αντώνιος του Δημητρίου
3)Μαυρικάκης Ευάγγελος του Σταύρου
4)Πουλή Καλλιόπη του Νικολάου
5)Πρατσινάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
6)Φιλιππάκης Γεώργιος του Ευαγγέλου

Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς

1)Αφορδακός Γεώργιος του Μιχαήλ
2)Επιτροπάκη Μαρία του Ιωάννη
3)Θραψανιώτης Εμμανουήλ του Ιωάννη
4)Κοκκίνης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
5)Μήλας Γεώργιος του Ιωάννη
6)Φιορέτζη- Μασσάρου Άννα του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Νεαπόλεως

1)Κουνάλη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
2)Κοφινάκης Ελευθέριος του Γεωργίου
3)Μανουσάκη – Σχοινιωτάκη Βασιλεία του Μιχαήλ
4)Ταμπακάκη Ελένη του Στυλιανού

Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου

1)Αστρουλάκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
2)Βαμβασάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
3)Βλαχάκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
4)Λαυρεντάκη Ευαγγελία του Γεωργίου
5)Σουλαδάκη Νικολέτα του Γεωργίου
6)Φθενάκης Γεώργιος του Ευριπίδη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ
ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)Ταμπακάκης Στέφανος του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)Αντωνάκη- Γραφανάκη Μαρία του Ιωάννη
2)Μαρκάκης Ιωάννης του Αλκιβιάδη

Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)Γρηγοράκης Γεώργιος του Μιχαήλ
2)Κουναλάκης Χρήστος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)Βιδάλης Νικόλαος του Γεωργίου
2)Λεμπιδάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)Βιδάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
2)Καφφετζάκης Νεκτάριος του Δημητρίου
3)Σκουλούδη Χαρίκλεια του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)Κοκολάκης Κωνσταντίνος του Γεώργιου

Τοπική κοινότητα Ζενίων

1)Φιορέντζης Νεκτάριος του Κωνσταντίνου
2)Χαλκιαδάκης Ευάγγελος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)Αλέξης Εμμανουήλ του Σπυρίδωνος
2)Κουρίνος Μιχαήλ του Γεωργίου
3)Μανιαδάκης Νικόλαος του Γεωργίου
4)Σκουλούδη Εμμανουέλα- Δέσποινα του Αριστείδη

Τοπική Κοινότητα Καρυδίου

1)Βιδάλη Μαρία του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Καστελλίου

1)Φούσκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Κρούστα

2)Βάρδας Ιωάννης του Γεώργιου
3)Γεροντής Εμμανουήλ του Μιχαήλ
4)Κουρίνου Ειρήνη του Εμμανουήλ
5)Μουδάτσος Γεώργιος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)Συλλιγάρδου Μαρία του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Λιμνών

2)Γιαλούρης Μιχαήλ του Γεωργίου
3)Κουνάλης Δημήτριος του Ιωάννη
4)Λεμπιδάκη Ζαχαρένια του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)Μυλωνάκης Στέφανος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)Τσαγκαράκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Νικηθιανού

1)Φαρσάρης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Πρίνας

1)Καροφυλλάκης Νικόλαος του Κανάκη
2)Οικονομίδης Νικόλαος του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Σκινιά

1)Κουνάλης Εμμανουήλ του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)Τσαγκαράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1)Ανδρουλάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
2)Φρίγκα – Δατσέρη Αλεξάνδρα του Νικολάου

 

«ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
Υποψήφιος Δήμαρχος Καρατσής Πανικός του Κυριάκου

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)Αλέξης Ελπιδοφόρος του Μιχαήλ
2)Ανδρουλάκη Αναστασία του Νικολάου
3)Γουναλάκης Γεώργιος του Ιωάννη
4)Καλδίρης Γεώργιος του Δημητρίου,
5)Καμπανός Εμμανουήλ του Μιχαήλ,
6)Καστρινάκη Γαρυφαλλιά του Νικολάου
7)Κασωτάκη Μαρία του Γεωργίου
8)Κατσαφάρου Μαρία του Στεφάνου
9)Καφετζάκη Αλίκη-Ευγενία του Γεωργίου
10)Κοκολάκη Βίβιαν του Σταματίου
11)Κοκοτός Φώτιος-Ιωσήφ του Σπυρίδων
12)Κορκιδάκης Αριστείδης του Κλέαρχου
13)Κρητσωτάκη (Δρακωνάκη) Ιωάννα του Δημητρίου
14)Λασηθιωτάκης Ιωάννης του Νικολάου
15)Λημνιού Δήμητρα του Εμμανουήλ,
16)Μανουσάκης Χρήστος του Γεωργίου
17)Μαυρικάκης Γεώργιος του Θεόδωρου
18)Μπέρκοβιτς – Ιωαννίδης Βασίλειος του Ιωάννη
19)Σολυδάκη Δέσποινα του Κωνσταντίνου
20)Στάικος Ιωάννης του Νικολάου
21) Σφυράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
22) Χρηστίδης Πέτρος του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου

1)Ζερβάκη Αγάπη του Ιωάννη
2)Λεμπίδης Εμμανουήλ του Γεωργίου
3)Φθενάκης Ζαχαρίαςτου Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Νεαπόλεως

1)Βλάσσης Αθανάσιος του Βασιλείου
2)Πέτκας Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
3)Συλλιγάρδου Μαρίατου Εμμανουήλ
4)Χουρδάκης Κίμων του Εμμανουήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

1)Γαλανάκης Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου
2)Ευαγγέλου Απόστολος του Ιωάννη
3)Κουφωλιάς Παναγιώτης του Χρήστου
4)Λαμπάκη Μαρία του Γεωργίου
5)Λασιθιωτάκη Γεωργία του Ιωάννη
6)Μαρκαντωνάκης Ιωάννης του Γεωργίου
7)Μαστοράκη Κυριακή του Στερεού
8)Μενεγή Μιχαέλα του Δημητρίου
9)Μουρτζάκη Ιωάννα του Κωνσταντίνου
10)Ντούνη Κασσιανή του Ανδρέα
11)Τζέγκας Γεώργιος του Ανδρέα

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

1)Δρακωνάκη Χρυσούλα του Γεωργίου
2)Κρεμμύδα Θεοδώρα του Ευάγγελου
3)Μαρκάκης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
4)Μπαρμπούνης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς

1)Κοκκίνη Μαρία του Ιωάννη
2)Λάκο Νικόλας του Βασίλ
3)Μασσάρος Νικόλαος του Ελευθερίου

Δημοτική Κοινότητα Νεαπόλεως

1)Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
2)Σαξώνης Γεώργιος του Ηρακλή
3)Σπανάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου

1)Ανδρουλάκη Αλίκη-Αγάπητου Εμμανουήλ
2)Αστρουλάκη Μαρία του Σωκράτη
3)Μαμαλούκος Χρήστος του Γεωργίου
4)Σουλαδάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
5)Στεφανάκης Γεώργιος του Δημοσθένη
6)Τσιχλής Κωνσταντίνος του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)Ζερβός Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)Γρηγοράκη Γεωργίατου Ιωάννη
2)Καλλιατάκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)Μπεμπελάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)Γεροντής Μιχαήλ του Κανάκη
2)Ραπανάκη Μαρία του Εμμανουήλ
3)Σμυρνάκης Ιωάννηςτου Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Καρυδίου

1)Γρηγοράκης Ευάγγελος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Καστελλίου

1)Οικονομάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Κρούστα

1)Λασθιωτάκης Εμμανουήλ του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)Κοκολάκης Ευάγγελος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)Καμπανού Ειρήνη του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Νικηθιανού

1)Καρυδιανάκης Αναστάσιος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)Μπουραντάς Εμμανουήλ του Στυλιανού

Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1) Ατσαλάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου

 

«ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ»
Υποψήφιος Δήμαρχος Ζερβός Αντώνιος του Εμμανουήλ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)Αλεξάκης Χαρίλαος (Χάρης) του Γεωργίου
2)Βάρδας Γεώργιος του Δημητρίου
3)Βαρκαράκη-Κωστάκη Αφροδίτη του Ιωάννου
4)Δασκαλάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
5)Καλογεράκης Γεώργιος του Νικολάου
6)Καρνιαδάκη Δέσποινα (Δέσπω) του Ιωάννου
7)Κεντριανού Ελευθερία του Μιχαήλ
8)Καφφετζάκη-Τσώτσου Καλλιόπη του Εμμανουήλ
9)Κοκκίνης Ιωάννης του Δημητρίου («Μέλισσα»)
10)Κοκκίνης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
11)Κοκολάκη-Μενεγή Μιχαέλα του Σταματίου
12)Κοκολάκης Κωνσταντίνος του Αποστόλου
13)Λεμονής Μιχαήλ του Βασιλείου
14)Μανιαδάκη Ελένη του Συμεών
15)Μαρής Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
16)Μασσάρος Σπυρίδων του Εμμανουήλ
17)Μουδατσάκης Νικόλαος του Δημητρίου
18)Μπαρμπούνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
19)Παπαντωνάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
20)Πεδιαδίτης Ελευθέριος του Εμμανουήλ
21)Ραφαϊλάκης Ελευθέριος του Σοφοκλέους
22)Σφυράκης Δημήτριος (Τζίμης) του Νικολάου
23)Τζανάκη – Σημαιάκη Γεωργία του Στερεού
24)Τζερεμέ –Γαρεφαλάκη Ελένη του Παντελή
25)Τσαγκαράκη Φωτεινή του Δημητρίου
26)Φαρσάρης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
27)Χαριτάκης Νικόλαος του Θωμά
28)Ψιμάρνης Νικόλαος του Γεωργίου
29)Ψυλλάκης Γεώργιος του Ιωάννου

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)Βελημβασάκη-Κοκολάκη Θεονύμφη (Έφη) του Γεωργίου
2)Πεδιαδίτης Γρηγόριος του Εμμανουήλ
3)Περουλιού-Σεργάκη Ίρις του Ιωάννου
4)Σηφάκης Εμμανουήλ του Κυριάκου
5)Τσιχλής Ιωάννης του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου

1)Καραβελάκης Εμμανουήλ του Αντωνίου
2)Κοκολάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ
3)Κουτέπας Νικόλαος του Μιχαήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

1)Αυγουστινάτος Γεώργιος του Νικολάου
2)Γωνιωτάκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
3)Δετοράκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
4)Καλύβας Εμμανουήλ του Γεωργίου
5)Καροφυλάκη Χρυσούλα (Χρύσα) του Εμμανουήλ
6)Κουκουράκη Αλεξάνδρα του Εμμανουήλ
7)Κουτάντος Ελευθέριος του Εμμανουήλ
8)Μαμαλάκης Εμμανουήλ του Ευαγγέλου
9)Μαυροφόρος Γεώργιος του Μιχαήλ
10)Μουλιανιτάκης Διονύσιος του Νικολάου
11)Χατζηδάκη Αικατερίνη του Χρήστου

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

1)Γκανέτσου-Παπαδάκη Μαρία του Γεωργίου
2)Δεληγιάννης Δημήτριος του Στεφάνου
3)Δρακωνάκης Ιωάννης του Ηλία
4)Λουκάκη Μαρία του Μιχαήλ
5)Μαυρικάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
6)Υγειονομάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς

1)Γιαλύτης Χαρίλαος του Αρίσταρχου
2)Ζαχαριάδης Νικόλαος του Εμμανουήλ
3)Κατσούλης Ιωάννης του Μιχαήλ
4)Κουτουλάκης Κίμων του Ιωάννου
5)Τραντά Αναστασία του Κωνσταντίνου
6)Φαζός Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης

1)Γαλανάκης Δημήτριος του Νικολάου
2)Γουλιδάκη Άννα του Ιωάννου
3)Μελεσανάκης Γρηγόριος του Ανδρέα
4)Μηναδάκης Δημήτριος του Νικολάου (Μίνωας)
5)Συλλιγάρδος Νικόλαος του Ιωάννου
6)Σταματάκη Νικολέτα του Εμμανουήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)Πατεράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)Λιουδάκη Δόξα του Γεωργίου
2)Χαβάκη Άννα του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)Μπεμπελάκης Χαράλαμπος του Στεφάνου

Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)Μαυρικάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
2)Τζανάκη-Σηφάκη Μαρία του Ανδρέα

Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)Μαρνέλος Εμμανουήλ του Παύλου
2)Φιορέτζη Δοξανιά (Δόξα) του Ευσταθίου

Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)Μπρόκος Γεώργιος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Ζενίων

1)Μαράκης Γεώργιος του Ιωάννου

Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)Καβουσανού Ασπασία του Γεωργίου
2)Λαυρεντάκης Ιωάννης του Γεωργίου
3)Μανδουράρης Μιχαήλ του Ιωάννου
4)Χρυσός Αντώνιος του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)Κουμπανάκης Γεώργιος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Κρούστα

1)Βάρδας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
2)Κοκολάκη- Σγουρού Νεκταρία του Κωνσταντίνου
3)Λιούμπας Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
4)Σινάκη Μαρία του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Λατσίδας
1)Μαμάκης Κωνσταντίνος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)Παναγούλης Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)Ραπανάκης Νικόλαος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)Δρακωνάκη Μαρία του Δημητρίου
2)Τσαγκαράκης Αντώνιος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Νικηθιανού

1)Χαρουλάκη – Παπαθεοχαράκη Άννα του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Σκινιά

1)Παπατζανάκης Γεώργιος του Στυλιανού
2)Ρουσσάκη Αργυρώ του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)Παυλάκης Χριστόφορος του Ιωάννου

Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1)Παντερμαράκης Ιωάννης του Νικολάου

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ»
Υποψήφιος Δήμαρχος Πάγκαλος Γεώργιος του Μιχαήλ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)Αβδής Ρωμύλος του Δημητρίου
2)Αδαμάκη Καλλιόπη του Μιχαήλ
3)Βάρδα Νίκη του Ιωάννη
4)Βιδάκη Ανδρονίκη του Γεωργίου
5)Βογιατζή Μαρία του Γεωργίου
6)Δατσέρης Εμμανουήλ του Μάρκου
7)Ζαχαρόπουλος- Οταπασίδης Άλκης του Νικολάου
8)Θεοδώρου Γεώργιος του Σπυρίδωνα
9)Καφφετζάκη Γεωργία του Νικολάου
10)Μακρή Αικατερίνη του Ιωάννη
11)Μάρε Μαργαρίτα του Αζμπί
12)Πάγκαλος Εμμανουήλ του Γεωργίου
13)Παναγιωτακοπούλου Μαρία του Γεωργίου
14)Ράδοβιτς Γεώργιος του Παντελή
15)Σαλβαρίδης Ηλίας του Ιβάν
16)Σγουρός Μιχαήλ του Εμμανουήλ
17)Τσαγκαράκης Γεώργιος του Στερεού
18)Τσαλίκος Γεώργιος του Ελευθερίου
19)Χατζηδάκης Βασίλειος του Γεωργίου
20)Χρυσοστομίδου Γεωργία του Δημητρίου
21)Ψωφάκης Δημήτριος του Σωτηρίου

Εκλογική Περιφέρεια Νεαπόλεως

1)Βρανά Αλκή του Γεωργίου
2)Μηλαθιανακης Δημήτριος του Γεωργίου
3)Περβολαράκης Μάρκος του Μιχαήλ
4)Σισκάκης Θεοφίλης του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

1)Αβδή Μιχαέλα του Ρωμύλου
2)Βιονάζ Γεώργιος- Φλορίντο του Ρέμυ
3)Κλώντζας Εμμανουήλ του Γεωργίου
4)Μουμτζής Γεώργιος του Ιωάννη
5)Μπανάκος Γεώργιος του Νικολάου
6)Μπρόκος Ιωάννης του Γεωργίου
7)Τσαλίκου Ιφιγένεια του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου

1)Κυριακάκη Αριστέα του Κωνσταντίνου
2)Φαρσαράκης Ιωάννης του Νικολάου
3)Χουρδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

1)Κοκολάκης Μιχαήλ του Ζαχαρία
2)Σαραντοπούλου – Μαθιουδάκη Ευδοξία του Κωνσταντίνου
3)Φιλιππάκης Γεώργιος του Ματθαίου

Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς

1)Βιδάκη Μαρία του Μιχαήλ
2)Σγουρός Γεώργιος του Μιχαήλ
3)Τζανόπουλος Μιχαήλ του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Νεαπόλεως

1)Μεθυμάκης Μιχαήλ του Γεωργίου
2)Παπατζανάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
3)Χουρδάκη Αικατερίνη του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Έξω Λακκωνιων

1)Μπανάκου Αικατερίνη του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)Καφφετζάκης Μιχαήλ του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Κρούστα

1)Γεροντής Δημήτριος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)Αβδή Ειρήνη του Ρωμύλου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close