ΕΚΛΟΓΕΣ 2014

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Μία Κρήτη» (Αντώνης Ανηψητάκης)

Στο Πρωτοδικείο και τα μέλη του συνδυασμού Περιφέρεια Κρήτης Μία Κρήτη Περιβάλλον -Άνθρωπος που έχει ως εξής:

Ανηψητάκης Αντώνιος του Ανδρέα
Υποψήφιος Περιφερειάρχης
Παπαδάκης Αριστείδης του Στυλιανού – Γεωργίου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Εκλογικής Ενότητας Ηρακλείου
Σπυριδάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Εκλογικής Ενότητας Λασιθίου
Δαμβόγλου – Φραγκάκη Μαρία του Παντελή
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Εκλογικής Ενότητας Ρεθύμνου
Θάνος Βλαδίμηρος του Γεωργίου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Εκλογικής Ενότητας Χανίων
 
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛ. ΕΝΟΤ.
1 Αναστασάκη Ευγενία Γεωργίου (Ηρακλείου)
2 Αναστασιάδης Παναγιώτης Γρηγορίου (Ηρακλείου)
3 Αστυρακάκης Ευάγγελος Εμμανουήλ (Ηρακλείου)
4 Βελιγραντάκη Μικαέλα Μαρία Φρανσουάζ Εμμανουήλ (Ηρακλείου)
5 Βεντούρας Ιωσήφ – Ευγένιος Ερρίκου (Ηρακλείου)
6 Βιδάκης Ιωάννης Ανδρέα (Ηρακλείου)
7 Γαγγιολάκης Νικόλαος Μιχαήλ (Ηρακλείου)
8 Καρακάσης Ιωάννης Βασιλείου (Ηρακλείου)
9 Καραντεμοίρης Ιωάννης Γεωργίου (Ηρακλείου)
10 Κασαπίδης Παναγιώτης Δημητρίου (Ηρακλείου)
11 Κοξαράκη – Δήμου Μαρία Στυλιανού (Ηρακλείου)
12 Κούρος Αντώνιος Νικολάου (Ηρακλείου)
13 Κουρουνιώτης Χρήστος Μιχαήλ (Ηρακλείου)
14 Κυπριωτάκης Νικόλαος Ρούσου (Ηρακλείου)
15 Μανουσάκη Χρυσή Βασιλείου (Ηρακλείου)
16 Μαραγκάκης Ιωάννης Κωνσταντίνου (Ηρακλείου)
17 Μαστοράκη Μαρία Βασιλείου (Ηρακλείου)
18 Μπαξεβάνη Καλλιόπη Μιχαήλ (Ηρακλείου)
19 Παπαδάκης Νικόλαος Χριστοφόρου (Ηρακλείου)
20 Παπακώστας Ταξιάρχης Χρυσοστόμου (Ηρακλείου)
21 Προμπονάς Μιχαήλ Αντωνίου (Ηρακλείου)
22 Σαρικαβάζης Νικόλαος Αναστασίου (Ηρακλείου)
23 Σκουλάς Ιωάννης-Ανδρέας Ανδρέα (Ηρακλείου)
24 Σπινθάκης Ευάγγελος Νικολάου (Ηρακλείου)
25 Χελιδώνης Αντώνιος Νικολάου (Ηρακλείου)
 
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛ. ΕΝΟΤ.
1 Βουτυράκη Αικατερίνη Ιωάννου (Λασιθίου)
2 Καστάνη Ελένη Δημητρίου (Λασιθίου)
3 Μετζογιαννάκη Άννα Εμμανουήλ (Λασιθίου)
4 Σκαρβελάκης Ευάγγελος Εμμανουήλ (Λασιθίου)
5 Στάγιας Ιωάννης Νικολάου (Λασιθίου)
6 Τσακαλάκης Δημήτριος Κλεόβουλου (Λασιθίου)
7 Τσουμπός Αντώνιος Φωτίου (Λασιθίου)
8 Φωτεινάκη Βιργινία Δημητρίου (Λασιθίου)
 
 
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛ. ΕΝΟΤ.
1 Βερυκάκης Ευάγγελος Ιωάννου (Ρεθύμνου)
2 Γερομουσταλάκη Ελένη Ευστρατίου (Ρεθύμνου)
3 Δελήμπασης Ιωάννης Αντωνίου (Ρεθύμνου)
4 Δερμιτζάκης Δημήτριος Γεωργίου (Ρεθύμνου)
5 Κιαγιάς Χαράλαμπος Ζαχαρία (Ρεθύμνου)
6 Σαριδάκης Αντώνιος Γεωργίου (Ρεθύμνου)
7 Στεπανιάν Βερζίν Ταβίκ (Ρεθύμνου)
8 Φραγκάκη Αριστέα Παντελή (Ρεθύμνου)
 
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας
ΧΑΝΙΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛ. ΕΝΟΤ.
1 Αναστασιάδη Αικατερίνη Παναγιώτη (Χανίων)
2 Ανηψητάκη Βασιλεία Ανδρέου (Χανίων)
3 Αρνέλλος Ιωάννης Σωτηρίου (Χανίων)
4 Δαμβόγλου Αικατερίνη Κωνσταντίνου (Χανίων)
5 Καλυβιανάκη – Σκαλιδάκη Αικατερίνη Ιωάννου (Χανίων)
6 Κανδύλας Σεραφείμ Κωνσταντίνου (Χανίων)
7 Κουτσούμπας Πέτρος Νικολάου (Χανίων)
8 Μαρκάκης Ευάγγελος Στυλιανού (Χανίων)
9 Παπαδάκη Αλεξάνδρα Αριστείδη (Χανίων)
10 Παπαδομανωλάκη Άννα-Αναστασία Κωνσταντίνου (Χανίων)
11 Παπαδοπεράκης Γεώργιος Λεωνίδα (Χανίων)
12 Ρουμελιώτου Κερασούλα Αναστασίου (Χανίων)
13 Σιγανού Χαρίκλεια Εμμανουήλ (Χανίων)
14 Τίλκα Μόιρα Άντων (Χανίων)

Σχετικά άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close